Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Firma Steinbau powstała na bazie wieloletniego doświadczenia handlowego na rynku krajowym jak i zagranicznym. Poprzez rozliczne kontakty zebraliśmy najlepszych fachowców znanych nam na rynku chemii budowlanej a ich doświadczenie i pasję zamknęliśmy w naszych produktach. Wraz ze wsparciem niemieckiego inwestora firma Steinbau postanowiła zainwestować w wysoką jakość swoich produktów. Celem firmy Steinbau jest zaspokojenie najbardziej wymagających potrzeb jakościowych odbiorców z branży termomodernizacji. Jesteśmy polskim producentem materiałów stosowanych do systemów ociepleń, takich jak tynki akrylowe, silikonowo-krzemianowe, silikonowe, preparaty gruntujące, farby elewacyjne i wewnętrzne.

Nasze produkty zdobyły już uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym między innymi we Francji, Austrii, Słowacji, a przede wszystkim w Niemczech Wiodącymi produktami naszej firmy są tynki, grunty oraz farby produkowane w szerokiej gamie technologicznej i kolorystycznej. Nasze wyroby komponowane są według najwyższego reżimu produkcyjno-technologicznego, co pozwala nam osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technologicznym, użytecznym jak i estetycznym. Dzięki zastosowaniu technologii nanocząsteczkowej wyznaczamy nowe trendy w dziedzinie produktów cienkowarstwowych.

Celem firmy Steinbau jest dotarcie do tych odbiorców, którym przede wszystkim zależy na jakości produktów oferowanych na rynku chemii budowlanej.